Osłona harmonijkowa
zadzwoń 730 499 663

Osłony harmonijkowe siłowników i śrub napędowych zostały stworzone do  zabezpieczenia przed szkodliwym oddziaływaniem cieczy i pyłów. Pył kamienny  potrafi szybko zniszczyć tłoczyska albo powierzchnię śruby. Technologia której  używamy pozwala wykonać osłonę bardzo płaską. Osłony nadają się do siłowników  wolnobieżnych, są całkowicie hermetyczne jeśli nie wykonamy otworów  odpowietrzających. Do szybkich siłowników pneumatycznych nie polecamy tego  rozwiązania.
Wykonujemy osłony na wymiar unikalną technologią o bardzo  niskiej wysokości minimalnej. Nasze osłony są całkowicie hermetyczne. Stosowane w maszynach do cięcia kamienia  drewna, w maszynach produkcyjnych np. do produkcji dachówek i cegieł, na liniach technologicznych.

Zabezpieczają prowadnice liniowe i śruby napędowe przed działaniem szkodliwych czynników, pyły, wody.  Do zabezpieczania śrub napędowych zastawek wodnych, siłowników trakerów fotowoltaicznych. Możliwości są nieograniczone, wykonujemy osłony i mieszki na wymiar dostosowane do potrzeb klienta.

Wiele maszyn do obróbki potrzebuje takich osłon, także w przemyśle wydobywczym używane są do zapewnienia ochrony wrażliwych mechanizmów przed pyłem i błotem. W kopalniach odkrywkowych nasze osłony harmonijkowe od wielu lat zabezpieczają  systemy napędowe.

Zapraszamy do współpracy.